Výsledky 2. kola Ligy kumite Shinkyokushinkai Karate, Františkovy Lázně 4. 6. 2022

V sobotu 4. června 2022 proběhlo druhé kolo Ligy Kumite Shinkyokushinkai Karate ve Františkových Lázních. Turnaj organizoval klub Shinkyokushinkai Karate Františkovy Lázně – oddíl Shinkyokushinkai Karate, pod vedením předsedy oddílu a trenéra Františka Čadka (1. Dan). Turnaje se zúčastnili kluby z České Asociace SHINKYOKUSHINKAI-OYAMAS KARATE, Českého Svazu Karate Kyokushinkai, Ashihara Karate a Shidokan Karate.

Ze Sportovního klubu KATANA se zúčastnilo 7 závodníků, kde Klets S. obsadil 1. místo, Mudruňka V. obsadil 1. místo, Reviakina V. obsadila 1. místo, Kovalchuk I. obsadil 2. místo a Bultaev A. obsadil 3. místo.

Uvidíme se ve třetím kole Ligy Kumite v Praze 1. října 2022. Osu!

Výsledovka: Výsledovka II. kolo Ligy Františkovy Lázně 4. 6. 2022.pdf

Průběh 1. kola Ligy Kumite Shinkyokushin Karate, 26. 3. 2022 Mariánské Lázně

V sobotu 26. března 2022 proběhlo první kolo Ligy Kumite Shinkyokushinkai Karate v Mariásnkých Lázních. Soutěž organizoval klub TJ Lokomotiva M. Lázně – oddíl ShinKyokushiKai Karate, pod vedením předsedy oddílu a trenéra Ing. Roberta Csekése (2. Dan).  Turnaje se zúčastnili kluby z České Asociace SHINKYOKUSHINKAI-OYAMAS KARATE, Českého Svazu Karate Kyokushinkai, Ashihara Karate a Shidokan Karate.

Turnaje se dohromady zúčastnilo 70 závodníků z 10 oddílů.  Soutěž proběhla v přátelské atmosféře, a i když se jí účastnilo mnoho nových závodníků, tak zápasy byly kvalitní a divácky zajímavé.

Ze Sportovního klubu KATANA se zúčastnily oba oddíly, a to z Dojo Praha Vinohrady a z Dojo Dolní Počernice. Většina našich závodníků, i přes jejich první účast na turnaji, ukázali skvělé výkony. Přejeme všem mnoho úspěchů v dalších soutěžíš. Uvidíme se ve druhém kole Ligy Kumite ve Františkových Lázních.

Osu!

Výsledovka: Bodování Liga + výsledovky

Tréninky

23. 3. 2022 ve středu proběhne trénink od 18:00 na adrese Dětský Domov, Náměstí Hrdinů 1 Praha 9, 190 00, Dolní Počernice. Trénink je přemístěn z důvodu opravy světel v TJ Sokol.
× WhatsApp Chat