SPONZOŘI

SPORTOVNÍ KLUB KATANA HLEDÁ SPONZORY

Sportovní klub KATANA byl založen v roce 2002 a dlouhodobě se věnuje rozvoji Ashihara Karate, Kyokushin Karate a ostatních kontaktních bojových sportů. Náš klub pořádá tréninky pro členy 3 krát týdně.                                                   Trénujeme děti od 6 let, juniory a seniory, kluky a holky. Náš tým se 6-7 krát ročně účastní ve vnitrostátních turnajích v kontaktním karate a 1-2 krát ročně v mezinárodních (MS, ME) soutěžích.                                                                                                 Pravidelně se také účastníme v mezi- národních seminářích a táborech karate. SK-KATANA je řádným členem CFKO (Czech Fullcontact Karate Organization) a kontaktní karate se během několika let stane olympijským sportem.

Na co potřebujeme podporu sponzorů:

Účast týmu KATANA na vnitřních a mezinárodních turnajích (startovné závodníků na turnaje, příprava k soutěžím). Doprava na soutěže, ubytování, strava.
               Vybavení týmu SK-KATANA, kimona, chrániče, pásky atd. Kompletní oblečení reprezentace na mezinárodních soutěžích. Pro přípravu vnitřních turnajů v ČR, pronájem prostor, poháry, medaile apod. Vybavení tělocvičny klubů, tatami, lapy, boxovací pytle, apod.

Naším sponzorům nabízíme:

• Reklamní bannery na webových stránkách klubu KATANA. Reklama sponzorů na stránkách klubů v sociálních sítích-FB, Twitter, Instagram.
  • Reklamní plachty sponzora na turnajích pořádaných naším klubem, zvláštní ceny od sponzora, a reklama na plakátech a letácích.
  • Reklama sponzora na týmovém oblečení, na kimonu závodníků nebo na dalších propagačních předmětech.

Pro více informací kontaktujte Mgr. Tatianu Bultaevu