4. kolo Ligy kumite Shinkyokushin MČR 10. 12. 2022 Sokolov

10. prosince 2022 proběhlo 4. kolo Ligy kumite Shinkyokushin karate MČR v Sokolově pod vedením Shihana Jiřího Žofčina prezidenta AKO ČR.

Turnaje se zúčastnili kluby z Shinkyokushin, Kyokushin, Shidokan a Ashihara Karate.

 

Za sportovní klub SK-KATANA se zúčastnilo 10 závodníků, kde Šimon Horký obsadil 2.místo, Stanislav Klets obsadil 1. místo, Ivan Zhuravlov obsadil 3. místo, Valeria Reviakina obsadila 1. místo, Ivan Kovalchuk obsadil 1. místo a 2. místo a Alex Bultajev obsadil 1. místo.

Z klubu SK-KATANA také obsadili tituly Mistrů ČR. To jsou Šimon Horký 2. místo, Stanislav Klets 1. místo, Vít Mudruňka 1. místo, Valeria Reviakina 1. místo, Ivan Kovalchuk 2. místo a Alex Bultaev 1. místo.

Všem moc gratulujeme a těšíme se na závody v roce 2023. Osu!

ZPĚT
× WhatsApp Chat