Průběh 1. kola Ligy Kumite Shinkyokushin Karate, 26. 3. 2022 Mariánské Lázně

V sobotu 26. března 2022 proběhlo první kolo Ligy Kumite Shinkyokushinkai Karate v Mariásnkých Lázních. Soutěž organizoval klub TJ Lokomotiva M. Lázně – oddíl ShinKyokushiKai Karate, pod vedením předsedy oddílu a trenéra Ing. Roberta Csekése (2. Dan).  Turnaje se zúčastnili kluby z České Asociace SHINKYOKUSHINKAI-OYAMAS KARATE, Českého Svazu Karate Kyokushinkai, Ashihara Karate a Shidokan Karate.

Turnaje se dohromady zúčastnilo 70 závodníků z 10 oddílů.  Soutěž proběhla v přátelské atmosféře, a i když se jí účastnilo mnoho nových závodníků, tak zápasy byly kvalitní a divácky zajímavé.

Ze Sportovního klubu KATANA se zúčastnily oba oddíly, a to z Dojo Praha Vinohrady a z Dojo Dolní Počernice. Většina našich závodníků, i přes jejich první účast na turnaji, ukázali skvělé výkony. Přejeme všem mnoho úspěchů v dalších soutěžíš. Uvidíme se ve druhém kole Ligy Kumite ve Františkových Lázních.

Osu!

Výsledovka: Bodování Liga + výsledovky