Jak proběhlo 4. kolo Ligy kumite Shinkyokushin Karate 30. 11. 2019 MČR Sokolov

30. 11. 2019 proběhlo závěrečné 4. kolo Ligy kumite MČR Open. Turnaje se zúčastnili kluby z České Asociace SHINKYOKUSHINKAI-OYAMAS KARATE, Českého Svazu Karate Kyokushinkai, Ashihara Karate, Shidokan Karate a kluby Kyokushin Karate z Polska. Ze Sportovního klubu KATANA se turnaje zúčastnilo 9 závodníků. M. Fatnev obsadil 2. místo a stal se mistrem ČR, F. Makarevič se stal více-mistrem ČR, V. Bultaeva obsadila 2. místo a dostala 3. místo v MČR, E. Drozdová obsadila 3. místo, E. Tselykh obsadila 2. místo a stala se více-mistrem ČR, M. Makchmudov obsadil 3. místo v MČR, D. Vitarigov obsadil 2 první místa a stal se mistrem ČR, D. Suleymanov obsadil 2. místo a stal se více-mistrem ČR, P. Půlpán obsadil 3. místo, A. Bultaev obsadil 2. místo a stal se více-mistrem ČR. Za v skupině rozhodčích zastupoval za SK-KATANA S. Vitarigov. Toto byl poslední turnaj v roce 2019, další turnaj Fullcontact Karate Prague Open proběhne 29. února 2020 v Praze, na který zveme všechny. Informace ohledně dalších turnajů v roce 2020 budou známy po valné hromadě CFKO. Přejeme všem krasné vánoční svátky. Osu!
 
ZPĚT
× WhatsApp Chat