EKO EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIP FOR CADETS, JUNIORS and YOUTHS Jun 27-29.2019 – Prague Czech Republic

27. až 29. června 2019 proběhlo EKO European Karate Championship for Cadets, Juniors and Youths v Praze. Tento turnaj realizovala Evropská Organizace Kyokushin Karate, která je součástí světové organizace WKO (www.wko.or.jp). Českou republiku zastupoval na mistrovství Evropy tým pod vedením WKO branch chiefa Senseie Jiřího Žofčina, trenéra od Kakutogi Academy Senseie Jana Soukupa a od SK-KATANA Sensei Arsen Bultaev. Je to historicky 1. Mistrovství Evropy v Kyokushin Karate v České Republice. Turnaj byl kvalitně připraven v moderní Sportovní Hale Jedenáctka – Mírového Hnutí na Chodově. Turnaje se zúčastnilo okolo 500 závodníků ze skoro celé Evropy. Zápasy proběhly na pěti tatami, chci ocenit výkony a profesionalitu všech závodníků, rozhodčích, trenérů a celkovou přípravu turnaje. Po dvou dnech těžkých zápasů z českého týmu obsadil Vojtěch Krejzar z Kakutogi Academy  2. místo v kategorii 85-90 kg youth men. Tento turnaj byl dobrou zkušeností pro všechny.

Zde je odkaz na fotogalerii Mistrovství Evropy Kyokushin Karate 27.-29. 6. 2019 Praha Fotogalerie Mistrovství Evropy Kyokushin Karate 27.-29. 6. 2019 Praha.