Jak proběhlo 1. kolo Ligy kumite Shinkyokushinkai Karate Mariánské Lázně 20. 4. 2024

V sobotu 20. dubna 2024 proběhlo 1. kolo Ligy kumite Shinkyokushinkai Karate v Mariánských Lázních. Turnaje se zúčastnilo přes 115 závodníků z 13 různých klubů.

Ze Sportovního Klubu KATANA se zúčastnilo 16 závodníků, kde Šimon Horký obsadil 1. místo, Stanislav Klets obsadil 1. místo, Natali Sinaanyan obsadila 1. místo, Adelina Kenzhebayeva obsadila 1. místo, Teodor Rešetňak obsadil 2. místo, Vít Josef Mudruňka obsadil 2. místo a obdržel ocenění Best Technik, Roman Tarnovskii obsadil 2. místo, Mykhailo Lemak obsadil 2. místo ve dvou kategoriích a Daniel Snozyk obsadil 3. místo.

Za tým rozhodčích se zúčastnili: Bultajev Alex, Vitarigov Diab a Vitarigov Sulejman.

Všichni sportovci předvedli výborné výkony! Těšíme se na příští kolo Ligy kumite, které proběhne ve Františkových Lázních.

Osu!

ZPĚT
× WhatsApp Chat