Jak proběhlo 3. kolo Ligy kumite Shinkyokushinkai Karate Praha 30. 9. 2023

V sobotu 30. září 2023 proběhlo 3. kolo Ligy kumite Shinkyokushinkai Karate v Praze. Turnaje se zúčastnilo přes 140 závodníků z Česka a Německa.

Ze sportovního klubu KATANA se turnaje zúčastnilo 21 závodníků (z obou oddílů) a 2 rozhodčí s následujícími výsledky: Diab Vitarigov 2. místo, Christian Atanasov 1. místo, Alex Atanasov 1. místo ve dvou kategoriích, Šimon Horký 1. místo ve dvou kategoriích, Stanislav Klets 1. místo, Natali Synanyan 3. místo, Mykhailo Lemak 3. místo, Alex Bultajev 2. místo, Roman Tarnovskii 3. místo, Diana Klets  2. místo, Valeria Reviakina 3. místo, Boris Kalina 3. místo a Ivan Kovalchuk 2. místo. 

Trenéři týmu: Sensei Arsen Bultaev 3. Dan Ashihara Karate a Senpai Antonín Neduchal 1. Kyu Ashihara Karate.

Rozhodčí: Diab Vitarigov (1. Dan) a Alex Bultajev (1. Dan).

Moc děkujeme členům klubu, kteří nám pomáhali s přípravou i s průběhem samotného turnaje:
Milan Horký, Ludmila Mudruňková, Suleyman Vitarigov, Daman Suleymanov, Petr Půlpán, Rašid Vitarigov a Deni Ismailov.

Všichni sportovci předvedli výborné výkony a těšíme se na další turnaje.

ZPĚT
× WhatsApp Chat