Výsledky Pražského Poháru 19. 11. 2022

Dnes, 19. 11. 2022 sportovci SK-KATANA z.s. se zúčastnili turnaje v kyokushinkai karate Pražský pohár 2022. Letos bylo přes 200 závodníků, jak z Česka, tak že zahraničí. Za SK-KATANA závodilo 17 sportovců, kteří předvedli vynikající výsledky. 

Máme celkem 14 medailí: 7 zlatých, 5 stříbrných, 2 bronzové. 1. místo v kumite ve své kategorii obsadili – Stanislav Klets, Vít Josef Mudruňka, Roman Tarnovskii, Ivan Zhuravlov, Artem Tkach, Denis Torianyk, Fedor Makarevich. 2. místo – Šimon Horký, Ivan Kovalchuk, Alex Bultajev, Boris Kalina. 3. místo – Roberto Vazquer Solc. V kategorii kata Ivan Zhuravlov má 3. místo, Artem Tkach – 2. místo. Roman Tarnovskii obdržel cenu za nejrychlejší KO. A i sportovci, kteří se dnes neumístili, předvedli dobrou techniku, charakter a sílu ducha! Všem moc velká gratululace! Osu!

ZPĚT
× WhatsApp Chat