Výsledky 2. kola Ligy kumite Shinkyokushinkai Karate, Františkovy Lázně 4. 6. 2022

V sobotu 4. června 2022 proběhlo druhé kolo Ligy Kumite Shinkyokushinkai Karate ve Františkových Lázních. Turnaj organizoval klub Shinkyokushinkai Karate Františkovy Lázně – oddíl Shinkyokushinkai Karate, pod vedením předsedy oddílu a trenéra Františka Čadka (1. Dan). Turnaje se zúčastnili kluby z České Asociace SHINKYOKUSHINKAI-OYAMAS KARATE, Českého Svazu Karate Kyokushinkai, Ashihara Karate a Shidokan Karate.

Ze Sportovního klubu KATANA se zúčastnilo 7 závodníků, kde Klets S. obsadil 1. místo, Mudruňka V. obsadil 1. místo, Reviakina V. obsadila 1. místo, Kovalchuk I. obsadil 2. místo a Bultaev A. obsadil 3. místo.

Uvidíme se ve třetím kole Ligy Kumite v Praze 1. října 2022. Osu!

Výsledovka: Výsledovka II. kolo Ligy Františkovy Lázně 4. 6. 2022.pdf

Fotogalerie Liga kumite 2. kolo Františkovy Lázně 2022

ZPĚT
× WhatsApp Chat