O NÁS

SPORTOVNÍ KLUB KATANA

Sportovní Klub KATANA, z.s. tj. občanské sdružení založené na konci roku 2002 s cílem rozvoje Ashihara Karate v České republice. Zakládání škol, sekcí a klubů, výuka členů a instruktorů s cílem aktivní účasti sportovců České republiky na závodech, táborech a seminářích.

Předseda klubu , Sensei Arsen Bultaev,  je instruktor Ashihara Karate.  Sensei  má kvalifikaci 3 Dan Ashihara-Karate a je Branch Chief světové organizace Ashihara Karate NIKO. www.ashihara-karate.net

více informací zde:    Sensei Arsen Bultaev

SK-KATANA  aktivně spolupracuje s ostatními   organizacemi kontaktních bojových umění v České republice. SK-KATANA je řádným členem České Asociace SHINKYOKUSHINKAI – OYAMAS KARATE, z.s. a Českého Svazu Full-Contactu a Ostatních Bojových Umění (ČSFu).

Historie Ashihara-Karate

Co je to Ashihara-Karate?

Líbila se vám stránka? Sdílejte ji se světem!